Hakkımızda

5 Haziran 2016

1991 yılında Karaköy, Menevşe Han’daki yerimizde kurulduk. 1998 yılında artan müşteri talepleri doğrultusunda Anadolu yakası ofis ve Anadolu yakası depomuzu faaliyete geçirdik. 2014 yılından bu yana mağaza ve depolarımızı aynı yerde topladığımız Tuzla merkez binamızda faaliyetimizi sürdürüyoruz.

25. yılımızda bizi en çok gururlandıran konu; bugüne kadar hep sözümüzü tutmuş olmak ve ticaretin dürüstlükten ödün verilmeden de yapılabileceğini kanıtlamış olmaktır.

25 yıldır düzenli olarak Uzakdoğu ve Avrupa fuarlarını ziyaret ederek teknolojiyi yakından takip edip ayağınıza getiriyoruz.

Düzenli olarak yaptığımız ithalatla ve revaçta olan ürünleri stoklarımızda sürekli bulundurmamız sayesinde müşterilerimizin stok yapma ihtiyacını ortadan kaldırmış olmaktayız.

Dünyanın önde gelen üretici firmalarının Türkiye temsilciliklerini yapmaktayız. 1991 yılında aldığımız POWERTIP ve SUNLED Türkiye Temsilciliği ile optoelektronik konusunda Türkiye’de önder kuruluşlardanız. 2009 yılından bu yana da Beijing ART firmasının Türkiye Temsilcisi olarak Endüstriyel Kontrol Kartlarını kaliteli teknik destek ile sizlere sunmaktayız.

Mühendis ve bilim insanı tabanlı kadromuzla, sektördeki çeyrek asırlık geçmişimizin verdiği bilgi ve deneyim sayesinde müşterilerimize isabetli ürün tavsiyesi ve kaliteli teknik destek sunmaktayız.

Genel olarak ürünlerimiz: LED, LED Display, Display sürücü entegreleri, Karakter ve Grafik tip LCD (Likit Kristal Display), OLED, TFT LCD ve sürücü devreleri, Dokunmatik Ekranlar ve Endüstriyel Kontrol Kartları ‘dır.

 

Referanslarımızdan bazıları: (alfabetik sıra ile)

abmlogo                    bshlogo            eliarlogo        ertechlogo        htmsslogo        karellogo        tetisanlogo    trt_logo        tunaylarlogo    tubitakmamlogo    ulpateklogo    yildirimlogo       ytulogo