Endüstriyel Kartlar

5 Haziran 2016

?????8.0(??).indd

 

Beijing ART, uzun yıllar dünya çapında endüstriyel kart firmalarının üretim yükleniciliğini yaptıktan sonra kendi AR-GEsini kurarak bu konudaki tecrübesini kaliteli ve düşük maliyetli endüstriyel kartlar üretmeye yöneltmiştir. AR-GE ve yazılım ekibini firma bünyesinde tutarak maliyetleri düşürmeyi başarmış, bugün dünyanın birçok önde gelen firması gibi (tüm akıllı telefon ve bilgisayar üretici firmaları gibi) üretimini Çin’de sürdürmeyi tercih etmiştir. ISO 9001 ve CE kalite belgelerine sahiptir.

2009 yılından bu güne Beijing ART firmasının Türkiye Temsilcisi olarak Endüstriyel Kontrol Kartlarını kaliteli teknik destek ile sizlere sunmaktayız. Ürün gamında hareket kontrol kartlarından ethernet tabanlı veri toplama kartlarına kadar çok geniş bir yelpazede endüstriyel kontrol kartları mevcuttur. Ürünlerimiz endüstride ve üniversitelerde yıllardır başarıyla kullanılmakta olup, ürünlerimizin kullanıldığı birkaç projenin videosunu sayfanın ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz.

 

Endüstriyel Kartlar kategorisindeki ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki listede ilgili ürünün ismine tıklayınız.

 

Ürünlerimizin Kullanıldığı Projelerden Bazıları:

 

3 Eksenli CNC Freze

1 Adet PCI1020 4 eksenli hareket kontrol kartı ve 1 adet A62D dağıtıcı kullanılmıştır.

 

10D Sinemalar için 6 eksenli Stewart Platformu ve efektleri

2 Adet PCI1020 4 eksenli (Toplam 8 eksenli) hareket kontrol kartı, 1 adet PCI8602 (efektlerin analog çıkışlar ile kontrolü için) ve 3 adet A62D dağıtıcı kullanılmıştır.

 

Fiber optik kablo dizgi makinesi

1 Adet PCI1020 4 eksenli hareket kontrol kartı (eksen hareketleri için), 1 adet USB1020 4 eksenli hareket kontrol kartı (dizgi kafası hareketleri için) ve 2 adet A62D dağıtıcı kullanılmıştır.

 

Araç Simülatörü

1 adet USB1020 4 eksenli hareket kontrol kartı ve 1 adet A62D dağıtıcı kullanılmıştır.

 

?????8.0(??).indd